Zasady zakupu

KATALOG ZAKUPÓW
Szanowni Państwo ! Nasz internetowy katalog produktów zawiera  aktualną ofertę. W katalogu prezentujemy aktualne ceny (brutto) wszystkich  modeli mebli. Korzystając ze strony internetowej mają Państwo możliwośc wysyłania drogą elektroniczną zapytania odnośnie danego produktu bezpośrednio do salonu. Zapytanie nie jest zamówieniem. Obsługa salonu udzieli państwu szczegółowych informacji o dostępności towaru oraz mozliwości jego zamówienia.

GWARANCJA
Wszystkie  produkty objęte są 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Ogólne warunki gwarancji  znajdują się na naszej stronie www.alberomeble.pl w zakładce informacje .

PŁATNOSCI
Za meble dostępne w salonie możecie państwo zapałacic gotówką lub przelewem. Istnieje mozliwośc zapłaty przy dostawie na terenie Krakowa oraz Łodzi. W naszych salonach nie obsługujemy kart płatniczych. Prowadzimy system sprzedaży ratalnej w banku Credit Agricole (dawny Lukas Bank).O szczególach takiego zakupu poinformują państwa pracownicy salonu.

ZWROTY

  1. W przypadku złożenia Zamówienia przez Konsumenta, uprawniony jest on do odstąpienia od Umowy sprzedaży Towaru zakupionego w Sklepie w terminie 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania Zamówienia, bez podania przyczyny.
  2. Skorzystanie z uprawnienia, o którym mowa  odbywa się przez złożenie na piśmie oświadczenia o odstąpieniu od Umowy, którego wzór stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu i przesłanie go wraz ze zwracanym Towarem i dopiskiem „Zwrot Zamówienia” na adres Sprzedawcy
  3. Zwracany Towar powinien zostać należycie zabezpieczony na czas transportu, nie może nosić śladów użytkowania, uszkodzeń oraz powinien być zwrócony wraz z kompletnym wyposażeniem i akcesoriami oraz dokumentacją wydaną przy jego sprzedaży.
  4. Koszty dostarczenia Towaru ponosi Klient. Sprzedawca nie przyjmuje zwrotów przesyłanych „za pobraniem”     
  5. Zwrot należności następuje na wskazany przez Klienta rachunek bankowy.

ZAMÓWIENIA

  1. Na meble które nie są dostępne od ręki przyjmujemy zamówienia i rezerwacje.
  2. Przy zamówieniu wymagana jest zaliczka w wysokości 30 % ceny towaru.
  3. Czas realizacji zamówień to około 18 tygodni
  4. Zamówienia przesyłane są do fabryki w Indiach w ostatni dzień każdego miesiąca.
  5. Istnieje mozliwośc rezerwacji towaru z nadchodzących dostaw.

REKLAMACJA
Jesteśmy pewni jakości naszych mebli,jednak w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad przyjmujemy reklamacje w ciągu siedmiu dni licząc od daty zakupu.Kazde zgłoszenie jest traktowane przez nas indywidualnie.

TRANSPORT
Usługi transportowe świadczymy na terenie calej Polski i są one indywidualnie wyceniane.Aby wycenić koszt dostawy ,należy skontaktować się z salonem ,w którym chcecie państwo dokonać zakupu. Proponujemy odpłatną kompleksową dostawę mebli,która wedle ustaleń może zawierać jedynie transport, transport z wniesieniem ,rozpakowanie, ustawienie mebli, jak również skręcenie łóżek lub stołów.Przykładowa cena transportu oraz wniesienia jednego mebla (np.komoda) na terenie Krakowa to 109 zł,każdy kolejny mebel to cena od 10-20 zł w zależnosci od gabarytów. Koszt  transportu poza granice Krakowa np 1 mebla(komody)  wynosi 109 zł +  1.50 PLN za kilometr liczone w dwie strony . W razie potrzeby wysyłamy meble na euro paletach za pośrednictwem firm kurierskich UPC,DHL.Cena przesyłki zależy od gabarytów mebli i jest wyceniana indywidualnie na życzenie klienta, cena palety w zależności od gabarytów wynosi od 50 - 190 zł .Transport poprzez firmy kurierskie nie uwzględnia usługi wniesienia mebli . Zachęcamy również do odbiorów osobistych bezpośrednio z naszych salonów oraz  magazynu przy ul.Pana Tadeusza 6B  w Krakowie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 Albero Meble

Design by graff.pl