O nas

Firma "Albero Meble" powstała w 2008 roku w Krakowie. Zajmujemy się bezpośrednim importem mebli wykonanych w całości z litego drewna palisandru indyjskiego oraz ich sprzedażą na polski i europejski rynek.

Profesjonalizm i doświadczenie
Jesteśmy rodzinną firmą w której pasja do mebli kolonialnych łączy się z profesjonalizmem sprzedaży i obsługi klienta.Kilkuletnie doświadczenie w imporcie z Indii oraz doskonała znajomośc branży meblowej to jedne z największych zalet naszej firmy.Dzięki podejściu do biznesu oraz dbałości o najwyższą jakość produktów,Albero Meble stało sie kultową marką w segmencie mebli drewnianych .Pięknie zaaranżowane salony oraz wyjątkowa atmosfera , która w nich panuje ,przyciąga coraz to większe grono klientów,którzy poszukują oryginalnych mebli i dodatków do wnętrz.W Albero najważniejszy jest klient ,który poza fachową obsługą otrzymuje również porady wnętrzarskie  wykwalifikowanych i zaangażowanych właścicieli salonów.Dzięki temu , że podczas zakupów w ciepłej i życzliwej atmosferze ,osobiście obsługujemy każdego klienta ,rodzi sie więż będąca bazą dla lojalności i wzajemnego szacunku.Ogromny procent naszych klientów wraca do nas na kolejne zakupy oraz poleca nas swoim znajomym.

Misja oraz Cel
Naszym priorytetem jest dostarczanie Państwu produktów o wyjątkowym wzornictwie i wysokiej klasie, w bardzo korzystnych proporcjach pomiędzy jakością a ceną.

Z miłości do piękna
Przywiązanie do najmniejszych detali,najszlachetniejsze drewno,perfekcyjne wykończenie,to cechy wyróżniające naszą markę spośród innch konkurencyjnych firm.

Szacunek dla pracy rąk człowieka
Wszystkie nasze meble wykonywane są przy minimalnym użyciu maszyn, w wiekszości procesu w tradycyjnej technologii ręcznej. Osobiście czuwamy nad każdym etapem produkcji, aby każdy nasz produkt był indywidualny i oryginalny.

W trosce o przyrodę

Do wyrobu naszych mebli używany jest  Palisander Indyjski - znany również jako Sheesham wood, który uznawany jest za najlepszy materiał do ich produkcji. Dzięki jego wytrzymałości, gładkości, pięknym kolorom i niepowtarzalnym słojom każdy mebel posiada unikalne piękno, którym będą się Państwo cieszyć przez wiele lat.
Nowościa sa meble kolonialne w jasnych naturalnych odcieniach, które  wykonujemy z drewna mangowca .
Od 2 stycznia 2017 Palisander Indyjski znalazł sie na liście gatunków chronionych CITES. W związku z ograniczeniami importu oraz licznymi kontrolami na rynku pozostały firmy , które przestrzegają przepisów Konwencji Waszyngtońskiej oraz dbają o środowisko .

Oferta
W dziedzinie mebli z litego drewna Albero Meble jest niekwestionowanym numerem jeden.Równie wielkiego wyboru nie da się znaleśc w żadnym innym salonie. Każdego roku oferta produktowa ewoluuje.W 2008 roku wprowadzona została całkowicie nowa kolekcja Goa która okazała się naszym bestsellerem. Szeroki asortyment każdej z naszej kolekcji daje państwu nieograniczone możliwości aranżacji swoich wnętrz. W  ofercie znajdziecie Państwo prawdziwe meble kolonialne  , oryginalne meble indyjskie , nowoczesne meble drewniane , meble loftowe i industrialne a także wiele innych unikatowch wzorów . 

Jakość
Zawsze kładziemy ogromny nacisk na jakość i precyzje wykonania.Każdy meble , prototyp , projekt który trafił do sprzedaży był gruntownie przemyślany i przebadany.Wysoka jakość produktu , praktyczność , uczciwośc i otwartośc na nowe pomysły sprawiły , iż nasze meble zdobią domy w całej Europie. Wszystkie  meble oferujemy w dwóch podstawowych wybarwieniach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z  ofertą oraz do odwiedzenia  salonów w Krakowie oraz Łodzi.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 Albero Meble

Design by graff.pl